Çarşamba, 07 May 2014 09:38

Hakkımızda

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Dinçer Kafeterrya , Narlıkuyu Cennet Cehennem yolu üzerinde siz değerli tatilci ve misafirlerimize hizmet veren bir aile işletmesidir.Dinçer kafeterya yılların verdiği bilgi ve birikim ile siz değerli misafirlerimize en güzel damak zevkini yaşatma adına çalışmaktadır.

Dinçer Kafeterya Narlıkuyu Cennet cehennem yolu ilk çıkışı virajı döndüğünüzde sağ kolunuzun üzerindedir.Sizler işin en güzel damak tadlarını sunarken,Kızkalesi ve Narlıkuyu manzarasını da izleyebilirsiniz.

Yıllarca Narlıkuyu Restaurantlarında hizmet vermiş deneyimli biri olaraktan 10 yılı aşkın sürede de sizlere Narlıkuyuda en iyi hizmeti sunma çabasındayız.Bu bağlamda kendimizi geliştirme adına  dünya standartlarında kurslara gitmekte ve en titiz hijyen ve sanitasyon kurallarını uygulamaktayız.

Dinçer Kafeterya da çocuklarınızı da düşündük.Stresli ve yorucu şehir ortamından sizleri doğal bir ortamda ağırlamaktan onur ve gurur duyarız.Çocuklarınız için salıncaklar,tahtaravalliler ve oynama alanlarımız mevcuttur.

Ayrıca araçlarınız içinde park alanımız mevcuttur.Yine sizlerin beğenisi ve rahatlığı için Yörük çadırlarımız mevcuttur.Yine sizler için 2.katımızda ailelere özel mekanımızda bulunmaktadır.

Bütün bu hizmetler siz değerrli misafirlerimiz içindir.Sizlerin rahatı huzuru için hiç bir masraftan kaçınmıyoruz.Biz önce "Müsteri memnuniyetini " baz alıyoruz.Narlıkuyu Kahvaltı salonları içerisinde en ekonomik ve konforlu,içeriği,çeşidi bol kahvaltı salonu,Dinçer Kafeteryadır.

Sizleri de Dinçer Kafeterya da ağırlamaktan onur duyarız.

Hüseyin DİNÇER

0 537472 8600

Narlıkuyu Cennet Cehenem Yolu -Silifke- Mersin-TÜRKİYE

Okunma 1985 defa Son Düzenlenme Pazar, 06 Temmuz 2014 19:10

Kimler Online

28 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Ulaşım


© 2014 Desin by Akkum.NeT